Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
Shaun of the DeadRated ★ 4.0
Mononoke Movie: Paper UmbrellaRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The RockRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Look BackRated ★ 3.5
Someone You LovedRated ★ 3.0
It Chapter TwoRated ★ 2.0
NopeRated ★ 4.0
CluelessRated ★ 3.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.5
My♡PuppyRated ★ 2.0
HoneySweetRated ★ 2.5