Titles you rated
Home Alone 4Rated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: My Moving Story! Cactus Large Attack!Rated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Super-Dimmension! The Storm Called My BrideRated ★ 4.5
Tokyo Magnitude 8.0: The MovieRated ★ 3.5
PriestRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Spy Kids 3-D: Game OverRated ★ 2.5
Detective Conan: The Dimensional SniperRated ★ 4.0
Scary Movie 5Rated ★ 3.0
xXx: Return of Xander CageRated ★ 3.5
Detective Conan: The Eleventh StrikerRated ★ 4.0
Black KnightRated ★ 2.5
Detective Conan: Full Score of FearRated ★ 3.5
SuperbadRated ★ 3.5
The Protector 2Rated ★ 2.5
Big StanRated ★ 2.5- Riddles of the SphinxRated ★ 3.0
Pride and Prejudice and ZombiesRated ★ 3.0
Day of the MummyRated ★ 3.0
The Change-UpRated ★ 3.0