Titles you rated
Abnormal SummitRated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 2.5
The Walking DeadRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0