Movies
Ratings
31
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 5.0
Sex and the City 2Rated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 5.0
Escape PlanRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 3.0