Titles you rated
Emily in ParisRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Hidden LoveRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 2.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 1.0
SignalRated ★ 2.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Rick and MortyRated ★ 3.5
Courage the Cowardly DogRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
MIU404Rated ★ 3.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.0
Kill la KillRated ★ 3.5- Yona of the DawnRated ★ 3.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0