Titles you rated
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
HellboyRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 4.0
SplitRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 4.5
The EqualizerRated ★ 4.0
BrokerRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 5.0
HuntRated ★ 4.5
Nothing SeriousRated ★ 4.5
RansomedRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Sibling's BondRated ★ 5.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0- HeroRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 4.5