Titles you rated
The Hovering BladeRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 4.0
SANCTUARYRated ★ 5.0
Fictitious OL DiaryRated ★ 4.0
Ame ni Kieta HimawariRated ★ 4.0
InfluenceRated ★ 4.5
Hanzawa Naoki SpecialRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0
VivantRated ★ 4.5
Summer Time RenderingRated ★ 4.5
MaidRated ★ 4.5
ShoutaiRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5