Titles you rated
A Wind Named AmnesiaRated ★ 3.5
BakudanRated ★ 4.0
The Yin-Yang MasterRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Ju-on: The CurseRated ★ 3.5
Caddo LakeRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 3.0
Magnum ForceRated ★ 3.5
SputnikRated ★ 3.0
The Outlaw Josey WalesRated ★ 4.0
BrothersRated ★ 4.0
Dirty HarryRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.5
Captive StateRated ★ 3.5
2012Rated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
GeostormRated ★ 3.5
BrainstormRated ★ 3.0
The ColonyRated ★ 2.0
BlindnessRated ★ 3.5