Titles you rated
Long VacationRated ★ 4.0
Dear SisterRated ★ 3.0
GTO: Great Teacher Onizuka Season 1Rated ★ 3.5- Legal High SP 2Rated ★ 4.5
Legal HighRated ★ 4.5
Prison Break Season 4Rated ★ 5.0
Prison Break Season 3Rated ★ 5.0
Prison Break Season 2Rated ★ 5.0
Heartbroken ChocolatierRated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Kisarazu Cat's EyeRated ★ 4.5
Rich Man, Poor WomanRated ★ 5.0
Tokyo Love StoryRated ★ 4.5