Titles you rated
- 夏目友人帳 音のたよりRated ★ 5.0
Natsume's Book of Friends: Sometime on a Snowy DayRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho RokuRated ★ 4.5
Natsume Yujin-cho GoRated ★ 4.5
Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 5.0
Heroic Legend of Arslan: Dust Storm DanceRated ★ 5.0- We Are PreCure: Max HeartRated ★ 5.0
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 5.0
Natsume Yujin-choRated ★ 5.0- We Are PreCureRated ★ 5.0
The Heroic Legend of ArslanRated ★ 5.0- るろうに剣心-明治剣客浪漫譚- 追憶編Rated ★ 5.0
- るろうに剣心-明治剣客浪漫譚- 星霜編Rated ★ 5.0
Rurouni Kenshin: Wandering SamuraiRated ★ 5.0- Lovely ComplexRated ★ 3.5
Nisekoi Season 2Rated ★ 5.0
NisekoiRated ★ 5.0
TouchRated ★ 1.0
One Piece Season 19: Whole Cake IslandRated ★ 5.0