Series
Ratings
105
To Your EternityRated ★ 3.5
Black Clover Season 1Rated ★ 4.0
AoashiRated ★ 4.0
Blue PeriodRated ★ 3.5
Yowamushi PedalRated ★ 4.0
Welcome to the BallroomRated ★ 3.5
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
Golden KamuyRated ★ 4.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.0
KoikimoRated ★ 3.5
My Dress-Up DarlingRated ★ 4.0
HinamatsuriRated ★ 4.5
Natsume Yujin-choRated ★ 4.5
Call of the NightRated ★ 3.5
Lycoris RecoilRated ★ 3.5
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 4.0
Made In Abyss: The Golden City of the Scorching SunRated ★ 3.5