Titles you rated
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.5
STEINS;GATERated ★ 5.0
Toradora!Rated ★ 5.0
Nichijou: My Ordinary LifeRated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
Sword Art Online IIRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
Natsume Yujin-choRated ★ 3.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
Sword Art OnlineRated ★ 5.0
PSYCHO-PASSRated ★ 5.0
Chihayafuru 2Rated ★ 5.0
ChihayafuruRated ★ 5.0- K-ON!!Rated ★ 4.5
PSYCHO-PASSRated ★ 5.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 5.0
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
NisemonogatariRated ★ 3.5
A Certain Scientific Railgun SRated ★ 5.0- K-ON!Rated ★ 4.0