Titles you rated
WickedRated ★ 3.0
Blue JasmineRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Mononoke Ninja ChinpūdenRated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 4.0
JulesRated ★ 3.5
ElioRated ★ 4.0
Senior YearRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 3.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 3.5
Bleak NightRated ★ 3.0
Freakier FridayRated ★ 4.0
The FriendsRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Swing GirlsRated ★ 5.0