Series
Ratings
131
Singles' InfernoRated ★ 3.0
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Inventing AnnaRated ★ 3.0
Gilmore Girls: A Year in the LifeRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 4.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
KiddingRated ★ 4.0
SeinfeldRated ★ 3.0
KiddingRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.0
Carol & the End of the WorldRated ★ 4.0- Seven of SevenRated ★ 3.5
- Powerpuff GirlRated ★ 5.0