Titles you rated
FrankensteinRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Fall for MeRated ★ 0.5
WeaponsRated ★ 3.0
Nobody 2Rated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
The Ugly StepsisterRated ★ 3.0
TogetherRated ★ 3.5
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 2.0
28 Years LaterRated ★ 2.0
Bring Her BackRated ★ 3.0
M3GAN 2.0Rated ★ 2.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Final Destination: BloodlinesRated ★ 3.5
Stay AliveRated ★ 2.0