Titles you rated
The Fall of the House of UsherRated ★ 2.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 2.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 2.5
UntamedRated ★ 2.5
The Day of the JackalRated ★ 3.5
House of the Dragon Season 2Rated ★ 3.5
House of the Dragon Season 1Rated ★ 3.5- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 3.5
Alice in BorderlandRated ★ 2.0