Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 3.5
MaterialistsRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.0
LobbyRated ★ 3.0
Marriage BlueRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
How to Be a Good WifeRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0- VirusRated ★ 2.5
Between Calmness and PassionRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
No Hard FeelingsRated ★ 3.5
The Boss BabyRated ★ 3.0
The Secret Life of PetsRated ★ 2.5
Despicable Me 3Rated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.5
Castle in the SkyRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 3.5
Trade Your LoveRated ★ 2.0
Ford v FerrariRated ★ 3.5