Titles you rated
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
Bloody TieRated ★ 2.5
Jail BreakersRated ★ 3.5
GodzillaRated ★ 3.5
The MistRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
The MummyRated ★ 3.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.5
Paranormal ActivityRated ★ 3.5
KikujiroRated ★ 5.0
The King of PigsRated ★ 2.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
Final Fantasy: The Spirits WithinRated ★ 2.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0