Titles you rated
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 3.0
The VeilRated ★ 3.0
Taxi DriverRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.5
GiantRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0