Titles you rated
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 5.0
The Karate KidRated ★ 5.0
MasterRated ★ 5.0
QuickRated ★ 4.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 4.0
Gods of EgyptRated ★ 4.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
PaycheckRated ★ 5.0
The Guard PostRated ★ 3.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
Kung Fu Cult MasterRated ★ 5.0
Bicentennial ManRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 5.0
Swing GirlsRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 3.0
Independence DayRated ★ 4.0