Titles you rated
UnnaturalRated ★ 5.0- Good PartnerRated ★ 5.0
Alchemy of SoulsRated ★ 5.0
Money Heist season 1Rated ★ 5.0
Juvenile JusticeRated ★ 5.0
One the WomanRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.5
The PenthouseRated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.0
Beyond EvilRated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Orphan BlackRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 5.0
Silicon ValleyRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 5.0
Silicon ValleyRated ★ 4.5
Silicon ValleyRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0