Series
Ratings
19
Legend of Fu YaoRated ★ 5.0
Go Princess GoRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0- Story of Yanxi PalaceRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Snow White with the Red HairRated ★ 5.0- Sherlock UncoveredRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0- The Queen's ClassroomRated ★ 3.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 4.5
Blue ExorcistRated ★ 3.0- Yona of the DawnRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 5.0