Titles you rated
Us and ThemRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 4.0
The Gray ManRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Black WidowRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
TenetRated ★ 3.5
Tune in for LoveRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0