Titles you rated
Initial D: First StageRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 4.5
Golden TimeRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 3.5- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 2.0
Hur JunRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 2.0
KAIST Season 1Rated ★ 5.0
The PacificRated ★ 4.5
True DetectiveRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0