Titles you rated
MadeleineRated ★ 4.0
Hear MeRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 0.5
Christmas in AugustRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 3.0
MicrohabitatRated ★ 5.0
The Edge of SeventeenRated ★ 1.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 5.0
LucyRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 0.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 2.0
Runway CopRated ★ 2.0