Titles you rated
Django UnchainedRated ★ 4.0
Hannibal RisingRated ★ 4.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 3.0
Fermat's RoomRated ★ 4.0
The Passion of the ChristRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 4.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.0
Cloud AtlasRated ★ 4.0
1408Rated ★ 4.0
The MaskRated ★ 3.0
TriangleRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
Flags of Our FathersRated ★ 4.0
FlightplanRated ★ 3.0
26 YearsRated ★ 5.0
Blood DiamondRated ★ 4.0
Three Kingdoms: Resurrection of the DragonRated ★ 4.0
The Thirteenth FloorRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
The Guard PostRated ★ 4.0