Titles you rated
TroyRated ★ 4.5
Before MidnightRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
ChloeRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5
Charlie BartlettRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 3.5
I Killed My MotherRated ★ 4.0
The Boondock SaintsRated ★ 4.0
GiftedRated ★ 5.0
Se7enRated ★ 4.5
The Devil's AdvocateRated ★ 4.0
Suck Me ShakespeerRated ★ 4.0
One DayRated ★ 4.5
Me Before YouRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0