Movies
Ratings
440
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 2.5
WaterworldRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
She and Her CatRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
DaybreakersRated ★ 3.5
Ender's GameRated ★ 4.0
Jupiter AscendingRated ★ 4.5
Into the WoodsRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Dracula UntoldRated ★ 4.0
The TuxedoRated ★ 3.5
Child's PlayRated ★ 3.5
The CoreRated ★ 3.5- Highway StarRated ★ 4.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 4.0
FlubberRated ★ 4.5
Volcano HighRated ★ 4.0