Titles you rated
ParasiteRated ★ 5.0
Sleep TightRated ★ 3.5
MementoRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.5
The Theory of EverythingRated ★ 4.0
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 3.0
The Man from Earth: HoloceneRated ★ 3.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
JokerRated ★ 5.0
MicrohabitatRated ★ 4.5
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 3.5
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
The Cat ReturnsRated ★ 4.0