Series
Ratings
43
Demon SlayerRated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 4.5
Sword Art OnlineRated ★ 4.5
Sword Art Online IIRated ★ 3.5
Bring It On, GhostRated ★ 3.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
The Sound of Your HeartRated ★ 3.5
Shopaholic LouisRated ★ 3.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 4.5
Saiyuki Reload BlastRated ★ 4.0- I Am a Singer Season 1Rated ★ 5.0