Titles you rated
My FamilyRated ★ 3.0
Delicious GuysRated ★ 3.0
BonobonoRated ★ 4.0
Baby Faced BeautyRated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 3.5
Red Riding Hood ChachaRated ★ 3.5
My Fair LadyRated ★ 3.0- Powerpuff GirlRated ★ 3.5
Wedding PeachRated ★ 3.5- Black Rubber ShoesRated ★ 3.5
Fated to Love YouRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 2.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 2.5
Fabulous BoysRated ★ 3.5
Gokusen Season 2Rated ★ 3.0- GokusenRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.5