Series
Ratings
25
GAPRated ★ 5.0
DearestRated ★ 4.0
MushobokeRated ★ 4.0- Leah Remini: Scientology and the AftermathRated ★ 4.0
Leah Remini: Scientology and the AftermathRated ★ 1.0
WandaVisionRated ★ 4.0
iZombieRated ★ 4.5
ZenkamonoRated ★ 4.5- Soredemo Ai wo Chikaimasu ka?Rated ★ 2.5
AvalancheRated ★ 4.0
We Are Just Not DivorcedRated ★ 3.5
The Naked Director Season 2Rated ★ 4.0- Mukou no HateRated ★ 3.5
The Great HarukoRated ★ 4.0
Violet EvergardenRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
GLOWRated ★ 3.0
The Naked DirectorRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 4.0- Unidentified Fantastic IdolRated ★ 3.5