Movies
Ratings
173
No Other ChoiceRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.5
The GentlemenRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 3.5
The FabelmansRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
IncantationRated ★ 2.5
BabylonRated ★ 4.5
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 3.5
ChicagoRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5