Series
Ratings
30
Lupin Part 2Rated ★ 3.0
Lupin Season 1Rated ★ 3.5
The ResidenceRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
DarkRated ★ 3.5
Money HeistRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Car Masters: Rust to RichesRated ★ 4.0