Titles you rated
- Tensei shitara Slime Datta Ken: Coleus no YumeRated ★ 3.0
Toilet-Bound Hanako-kun 2Rated ★ 3.5
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 4.0
Ameku Takao's Detective KarteRated ★ 3.0
MedalistRated ★ 3.5
Laid-Back Camp Season 3Rated ★ 3.0- The Story of How I Attended a Mixer with No WomenRated ★ 2.5
After-school Hanako-kunRated ★ 3.0- Tokyo Revengers: Tenjiku-henRated ★ 3.5
The Way of PonRated ★ 3.0- The Café Terrace and Its Goddesses Season 2Rated ★ 2.5
- Noble Farmer Season 2Rated ★ 3.0
The Blue Wolves of MibuRated ★ 3.0- Natsume Yujin-choRated ★ 3.5
Can You Keep a Secret?Rated ★ 2.5
Dahlia in BloomRated ★ 3.5
Plus-Sized ElfRated ★ 2.0
Red Cat RamenRated ★ 3.5
As a Reincarnated Aristocrat, I'll Use My Appraisal Skill to Rise in the World Season 2Rated ★ 3.5
How I Attended an All-Guy's MixerRated ★ 3.0