Series
Ratings
142
You and Everything ElseRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
Melo MovieRated ★ 2.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 0.5
Pyramid GameRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 2.5
A Shop for KillersRated ★ 4.0
Matrimonial ChaosRated ★ 4.0
High CookieRated ★ 3.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
King the LandRated ★ 1.0
CelebrityRated ★ 3.5
Lies Hidden in My GardenRated ★ 4.0
One Day OffRated ★ 4.5
Alone in LoveRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.0