Titles you rated
BaoRated ★ 5.0
CatsRated ★ 3.5
SproutRated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 3.5
Kamikaze GirlsRated ★ 3.5
Nezha: Birth of the Demon ChildRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
Manshin: Ten Thousand SpiritsRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.5
MaggieRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
Ad AstraRated ★ 4.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 2.5
LavaRated ★ 5.0
Hotel by the RiverRated ★ 3.5
Isle of DogsRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Very Tasty! B-class Gourmet Survival!!Rated ★ 3.5
The Tale of the Princess KaguyaRated ★ 4.0