Titles you rated
Les MisérablesRated ★ 3.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 5.0
Alien: RomulusRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 5.0
Dead RingersRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.0
RawRated ★ 4.0
Death Becomes HerRated ★ 4.5
The Brand New TestamentRated ★ 4.0
Ju-on: The CurseRated ★ 3.5
Interview with the VampireRated ★ 4.0