Titles you rated
AuditionRated ★ 2.5
One Million Yen GirlRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
My Favorite Love StoryRated ★ 5.0
ShortcomingsRated ★ 3.5
RentRated ★ 4.0
Salò, or the 120 Days of SodomRated ★ 1.0
The Purple Rose of CairoRated ★ 4.5
Bullet BalletRated ★ 1.5
Kamome DinerRated ★ 5.0
The Poughkeepsie TapesRated ★ 1.5
Us and ThemRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0
HereticRated ★ 1.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
The Wild RobotRated ★ 4.0