Titles you rated
Heaven Official's BlessingRated ★ 4.5
Nagi's Long VacationRated ★ 3.0
Skip and LoaferRated ★ 5.0
From Five To NineRated ★ 3.5
Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 5.0
Heartbroken ChocolatierRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 3.5
Love Deeply!Rated ★ 4.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 3.5
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 3.5
The Apothecary DiariesRated ★ 3.0
Toilet-Bound Hanako-kun 2Rated ★ 4.0
Kamisama Kiss OVARated ★ 4.5
Kamisama Kiss 2Rated ★ 4.5
Kamisama KissRated ★ 4.0
Fictitious OL DiaryRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.5
Do Not Say MysteryRated ★ 3.5
Hot SpotRated ★ 4.5
Brush Up LifeRated ★ 5.0