Titles you rated
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5
As Good As It GetsRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The Sea BeastRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.5
RRRRated ★ 4.5- Coffee And CigarettesRated ★ 5.0
Coffee and Cigarettes IIIRated ★ 5.0
Coffee and Cigarettes IIRated ★ 5.0
Stranger Than ParadiseRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
TedRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0