Series
Ratings
54
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0
IRISRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 3.5
I Live AloneRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Something in the RainRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Bad Guys: Vile CityRated ★ 5.0
PastaRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
Temperature of LoveRated ★ 2.5
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.0
Youn's KitchenRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 5.0