Series
Ratings
28- The Great Escape Season 5Rated ★ 2.0
Black DogRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 2.5
Master of StudyRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 4.0
IRISRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.0
PastaRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0