Titles you rated
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
Dr. StoneRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 4.5
Search: WWWRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 4Rated ★ 5.0