Titles you rated
12 Angry MenRated ★ 5.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.5
Beauty WaterRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
Non-StopRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
VenomRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 4.0
SearchingRated ★ 5.0
Baby DriverRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 5.0