Series
Ratings
51
Youn's KitchenRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
The PacificRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 4.0
Prison Break Season 4Rated ★ 2.5
Prison Break Season 3Rated ★ 3.0
Prison Break Season 2Rated ★ 4.5
Miss KoreaRated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Songgot: The PiercerRated ★ 4.5
LostRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 3.5
I Live AloneRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0