Titles you rated
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 0.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 0.5
King KongRated ★ 0.5
TedRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Puss in BootsRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
The SmurfsRated ★ 3.5
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 0.5
The Passion of the ChristRated ★ 0.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 0.5
RatatouilleRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.5
Man of SteelRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 0.5
Forrest GumpRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 0.5