Movies
Ratings
79
LimitlessRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 5.0
An Ethics LessonRated ★ 1.0
New WorldRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 4.0
The Last SamuraiRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 5.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
Quantum of SolaceRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 3.0
Casino RoyaleRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0