Titles you rated
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 1.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0- The Melancholy of Haruhi SuzumiyaRated ★ 2.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Kill la KillRated ★ 2.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 3.5
Digimon TamersRated ★ 5.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 2.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 2.5- K-ON!!Rated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 5.0- K-ON!Rated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 5.0
Toradora!Rated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Hell's ParadiseRated ★ 3.5
Baki Hanma Season 1Rated ★ 3.0
Blue LockRated ★ 3.5