Movies
Ratings
70
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
AlienRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 2.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0
ClickRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0